Zaterdag 1 augustus 2020 bereikte ons het droevige bericht dat ons lid van verdienste Jan Olsman is overleden.

Jan is vanaf de oprichting van de drumband in 1960 betrokken geweest bij onze vereniging. Hij is meer dan 30 jaar lid van onze vereniging geweest. Bijna zijn hele lidmaatschap is hij bestuurlijk en operationeel actief geweest. Bij de bouw van de Bombardon en de diverse acties kon er op de bijdrage van Jan gerekend worden. Na het vormen van het huidige slagwerkensemble begin jaren 90 heeft Jan zijn lidmaatschap beëindigd en is hij benoemd tot lid van verdienste.

Ondanks dat Jan geen actief lid meer van de vereniging voelde SDG nog steeds als zijn vereniging. Tijdens diverse optredens moesten vrienden en familie horen “kiek, dat is mien club”.

Bij het slagwerkensemble zijn zoon Arjo en kleinzoon Sem actief lid. Ook zoon Gerrit is jaren lid geweest van onze vereniging.

Jan is 89 jaar geworden. We wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie en vrienden Gods nabijheid toe.

0001 0002 0003

Bestuur, leden en dirigenten
Chr. muziekvereniging
Soli Deo Gloria Ommen