In Memoriam Karst Veurink

Met grote verslagenheid hebben wij op donderdagochtend 4 maart 2021 kennis genomen van het overlijden van ons lid Karst Veurink.

foto karst bijgesnedem Karst foto

Karst was sinds jonge leeftijd lid van onze vereniging. Karst is begonnen als slagwerker en dit met veel plezier gedaan. Zijn voornaamste instrument was Marimba, maar tijdens de straatoptredens schakelde hij moeiteloos over naar de kleine trom. Naast dat Karst spelend lid was heeft hij zich ingezet bij de organisatorische kant van onze vereniging, waaronder de nieuwbouw van ons verenigingsgebouw. In het herinneringsboek WMC 2017 schreef Karst dat hij dankbaar was voor de huldiging van zijn 25 jarig lidmaatschap en dat de jeugdleden hem in 2012 in het zonnetje hadden gezet voor zijn tomeloze inzet als jeugdcoördinator voor onze slagwerkleerlingen. Dit heeft hij met veel enthousiasme en toewijding gedaan. Waar de jeugd van SDG was kon je Karst ook vinden om ervoor te zorgen dat het hen aan niks ontbrak. Vele jeugdleden zijn door hem begeleid in spannende momenten zoals een eerste optreden of examen. Hij was de ‘papa’ voor de jeugd en daardoor één van de steunpilaren voor onze vereniging.

We wensen zijn vriendin Simone, zijn beide zoons en verdere familie heel veel sterkte en Gods nabijheid toe.

Bestuur, leden en dirigenten

Chr. muziekvereniging

Soli Deo Gloria Ommen